5 نکته برای انتخاب پارتیشن شیشه ای در دفتر کار

همه ما دوست داریم محیط کاری مان بزرگ، دلباز و زیبا باشد. حال فکرش را کنید؛ اگر شرایطی وجود داشته باشد که علاوه بر این موارد، حریم خصوصی بیشتری داشته باشیم. آیا از آن استقبال نخواهید کرد؟ پارتیشن های شیشه ای از جمله مواردی هستند که کمک می کند فضایی بازتر، بزرگ تر را داشته باشید. فضایی که دیوارهایی از جنس شیشه دارد و به خوبی از حریم خصوصی ما محافظت می کند.
باید بگوییم؛ اگر نتوانستید پارتیشن شیشه ای مورد نظر خود را پیدا کنید؛ کافیست تلفن را بردارید و با شرکت پارتیشن اداری تماس بگیرید. متخصصان و کارشناسان شرکت دقیقا همان چیزی را که در ذهن دارید برای شما مهیا خواهند کرد. با این حال نکاتی وجود دارد که برای انتخاب بهترین نوع پارتیشن اداری شیشه ای باید به آن توجه داشته باشید.
در ادامه این مقاله شما را با این نکات آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ویژگی هایی که در حین انتخاب پارتیشن شیشه ای باید به آن توجه شود

همه ما قبل از خرید هر محصول یا خدماتی، یک سری معیارهایی را در ذهن داریم. این معیارها حال براساس تجربیات یا براساس مطالعات بدست آمده اند. این مسئله برای انتخاب و خرید پارتیشن اداری نیز صدق می کند. پس اگر قصد دارید، محیطی شیک، زیبا، دلنشین و البته با حریم خصوصی بیشتر را برای کارمندان تان فراهم آورید. این نوع از پارتیشن ها بهترین گزینه به حساب می آیند. با این حال همواره نکاتی وجود دارد که باید به عنوان معیار به آن توجه داشته باشید. این معیارها عبارتند از:

ویژگی هیا انتخاب پارتیشن شیشه ای

به چگونگی استفاده از فضا به طور کامل فکر کنید

دفتر کار شما مطمئنا بیش از یک بخش دارد. پس برای انتخاب یک محصول یا همان پارتیشن اداری مناسب، باید به نحوه استفاده از آن با توجه به ناحیه ای که مورد استفاده قرار میگیرد، توجه کنید. به عنوان مثال؛ یک اتاق ملاقات یا اتاق جلسه شاید از مزایایی همچون پارچه کتانی یا مات دودی بهره مند باشد. در حالی که شیشه ترکیبی ممکن است برای مکان های باز همچون مکان هایی که در ساختمان های چند واحدی دیده می شود، و مستاجران و مهمانان در آن جمع شوند، مناسب باشد.

نزدیکی دفاتر به پنجره را در نظر داشته باشید

روش دیگر برای انتخاب پارتیشن شیشه ای برای دفاتر، بررسی میزان نزدیک بودن یک بخش به پنجره های دفتر شما است. هر چقدر که بتوانید، نور طبیعی بیشتری را به دفتر کار خود یا هر کدام از کارمندان خود وارد کنید، محیطی سالم تر، کاربردی تر و شاداب تری را فراهم آورده اید. نور طبیعی تقویت کننده روحیه است که فواید زیادی برای سلامتی دارد. همچنین، هرچه نور طبیعی بیشتری را بکار گیرید، برق کمتری نیز برای استفاده نیاز خواهید داشت. این خبر خوبی برای ساختمان های دولتی است که می خواهند با صرف انرژی کمتر، یک مثال خوب برای شرکت های خصوصی باشند. به کاهش یا افزایش اندازه اتاق توجه کنید

راه حل های صرفه جویی در پارتیشن اداری شیشه ای

نکته مهم دیگری که باید به عنوان یک معیار مهم در انتخاب پارتیشن شیشه ای مورد توجه قرار گیرد، اندازه اتاق است. اگر در نظر دارید تا فضایی همچون کلاس درس داشته باشید، همانند آنها کوچک اما صمیمی، انتخاب رنگ دودی یا مشکی میتواند شما را به خواسته تان برساند. برای مناطق کوچک مانند مطب پزشکان خصوصی که باید بزرگتر به نظر برسند، از شیشه شفاف به عنوان یک گزینه خوب و مناسب یاد می شود. همچنین شیشه مات، که به شما شفافیت نیز می دهد، گزینه خوبی است.

پارتیشن شیشه ای اداری

در نظر گرفتن فضای عمومی و خصوصی

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی دارای هر دو قسمت انتظار و معاینه هستند. که به معنای انتخاب محصولی است که بتواند جدایی بصری بین دو فضا را فراهم کند. گزینه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. اگر نمی خواهید مردم ببینند در طرف دیگر چه اتفاقی می افتد، پس به سراغ کارهایی مانند ورقه های سفید، شیری، دودی و حتی سفید لوکس بروید. دکوراسیون مات و دودی مات می تواند دید بیشتر و همچنین میزان نور بیشتری را برای شما به وجود آورد.

به انعطاف پذیری فضا توجه کنید

آیا یک اتاق آموزشی کوچک باید تا حد امکان انعطاف پذیر باشد؟ در مواردی که این مورد وجود دارد، دیوارهای تقسیم کننده دفتر می توانند راهی عالی برای هدف گذاری مجدد این فضا باشند. اما ، در انجام این کار ، پارتیشن شیشه ای انتخابی شما باید بتواند مطابق با نیازهای تان باشد. هنگامی که در مورد بهترین پارتیشن شک دارید، بهترین گزینه گاهی اوقات می تواند لوکس سفید، چند لایه و شیری دودی باشد. زیرا همه آنها سطح حریم خصوصی خود را ارائه می دهند و می توانند حواس پرتی های بصری را که می توانند بر خلاقیت دانش آموزان تأثیر بگذارند کاهش دهند.

کلام آخر

در این مقاله نکات بسیار ارزشمندی را در رابطه با انتخاب پارتیشن اداری در دفاتر کار شرح دادیم. با این حال نکات بسیار زیاد دیگری وجود دارد که میتواند در تصمیم گیری شما دخیل باشد. پس اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصیه می کنیم به بخش تماس با ما مجموعه پارتیشن اداری مراجعه کنید. کارشناسان ما اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار خواهند داد.