چگونه پارتیشن های شیشه ای خود را تمیز نگه داریم

اگر از کار کردن در محیط کاری خسته کننده خود دلمرده شده اید، و به دنبال عناصر مختلف انتقال نور، زیبایی و همچنین به طور همزمان به دنبال مدرنیته و مینیمال هستید، باید بگوییم؛ پارتیشن های اداری بهترین گزینه هستند. پارتیشن ها کمک می کنند تا نه تنها تمامی این موارد برای شما مهیا شود، بلکه حریم خصوصی شما در بهترین حالت حفظ شود. بهترین راه پارتیشن بندی و استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای است. اما نکته مهمی که در این راه باید به آن توجه کنید، مبحث نظافت و تمیز بودن پارتیشن های شیشه ای است.

به نوعی میتوان گفت که تمیز بودن دفتر بر درک یک تجارت تأثیر دارد. خواه شغل جدیدی باشید که به دنبال جلب مشتری هستید یا شرکتی باسابقه و مشتاق به حفظ استانداردهای بالا ، مهم است که پارتیشن های شیشه ای شما تمیز باشد. در اینجا نکات برتر ما وجود دارد. که کمک می کند تا همواره محیطی دلچسب را برای کارمندان و ارباب رجوع فراهم آورید.

پارتیشن شیشه ای را بشناسید

پارتیشن شیشه ای چیست؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که توسط خریداران مطرح می شود این است؛ پارتیشن شیشه ای چیست؟
پارتیشن اداری به واسطه ویژگی هایی که از خود به جای می گذارد، میتواند به راحتی نور را در فضا پخش کند. فضا را تفکیک می کند، اما با فراهم آوردن حریم خصوصی اجازه می دهد کارمندان با خیال آسوده تری به انجام کارهایشان بپردازند.
از پارتیشن شیشه ای اداری بیشتر در فضاهای لوکس و مدرن اداری بسیار استفاده می شود و بیشترین استفاده ای که از پارتیشن شیشه ای می شود در قسمت کنفرانس و مدیریت می باشد. استفاده از این پارتیشن در محیط های اداری یک فضای باز و قابل کنترل برای مدیران را ایجاد خواهد کرد. همچنین یکی از مزایای پارتیشن های اداری آفن، عایق بودن در برابر صوت می باشد.

برخی از پارتیشن های شیشه ای مانند فریم لس نیز برای تقسیم بندی فضای مسکونی و خانه نیز مناسب هستند و می توان برای جدا کردن اتاق کار از دیگر فضای منزل یا جداسازی فضای هال و پذیرایی از پارتیشن شیشه ای منزل استفاه کرد. نحوه نصب پارتیشن شیشه ای بسیار آسان بوده و برخی از افراد که از دقت بالایی برخوردار هستند، می توانند با داشتن یک نیروی کمکی خودشان اقدام به نصب پارتیشن شیشه ای کنند.

پارتیشن های شیشه ای به دلیل تنوعی که دارند از نظر کیفیت با یکدیگر متفاوت اند. اگر قصد خرید این نوع از پارتیشن ها را دارید، توصیه می کنیم حتما به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان شرکت پارتیشن اداری توضیحات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

در این میان اما مسئله مهمی که باید به آن پرداخته شود؛ چگونگی تمیز نگه داشتن پارتیشن های شیشه ای است. این مسئله باعث می شود تا همواره محیطی شیک، زیبا و مشتری پسند داشته باشید.

نکاتی برای تمیز کردن پارتیشن های شیشه ای

تمیز کردن پارتیشن شیشه ای

تمیز بودن محیط کار کمک می کند بازدهی و راندمان کارمندان به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. چه بسا که حتی احساس شادابی توام با رضایت را در آنها به وجود می آورد. اما چگونه میتوان در تمیز نگه داشتن پارتیشن های شیشه ای موفق عمل کرد؟

هیچ خطی به جای نگذارید

هنگام تمیز کردن پارتیشن های دفتر شیشه ای ، کار از بالا به پایین مهم است. درواقع این مسئله اطمینان می دهد که هیچ رگه ای روی شیشه باقی نمانده و هیچ آب کثیفی نمی تواند به مناطق تمیز شده بریزد.

خلاص شدن از شر لکه های پارتیشن شیشه ای

لکه های پارتیشن شیشه ای شما احتمالاً توسط مشتریان یا شرکای تجاری مورد توجه قرار خواهد گرفت. پارتیشن های دفتر خود را تمیز نگه دارید – و از جوش شیرین و یک مسواک قدیمی برای از بین بردن لکه های لجباز استفاده کنید. برای لکه های پارتیشن اداری شیشه ابری ، استفاده از محلول مساوی سرکه سفید و آب مقطر نیز موثر خواهد بود.

انتخاب پارچه تمیز کننده مناسب

انتخاب پارچه مناسب در حفظ پارتیشن های شیشه ای تمیز مهم است. پارچه های میکرو فیبر به دلیل جذب مایع تمیزکننده در عین اطمینان از عدم وجود رگه هایی بر روی دیواره شیشه ، بسیار موثر هستند.

رنگ ماده چسبنده را تغییر دهید

بسیاری از مشاغلی که از پارتیشن های شیشه ای استفاده می کنند، اغلب به سراغ بهره گیری از Blu-Tac (ماده چسبنده اغلب برای چسباندن کاغذ و پوستر به دیوار و سطوح صاف استفاده می شود) می روند. که این امر پس از مدتی با ایجاد لکه و تخریب شیشه همراه خواهد بود. از همین رو کارشناسان ما توصیه می کنند برای جلوگیری از ایجاد هرگونه لکه بر روی شیشه پارتیشن های اداری به سراغ White-Tac بروید.

تمیز کردن پارتیشن های شیشه ای اداری

حداقل تماس با شیشه 

اثر انگشت دلیل اصلی کثیف شدن پارتیشن های شیشه ای است. اطمینان از اینکه کارمندان به اتاق خود متکی نیستند و دیوارهای شیشه ای آن را لمس نمی کنند یک اقدام پیشگیرانه ساده است که باعث می شود زحمت بسیاری از نظافت در آینده را حفظ کنید.

از بین بردن گرد و غبار از پارتیشن شیشه ای

اگر پارتیشن بندی دفتر شیشه ای شما مستعد جمع شدن گرد و غبار است ، پاک کردن دیواره های شیشه با یک دستمال کاغذی خشک کاملاً گزینه مناسبی است. در حالی که این یک روش سریع و ساده برای از بین بردن تجمع است . اما اطمینان حاصل می کند که هیچ رگه ای روی شیشه باقی نمی ماند.

کلام آخر

تا حد امکان شما را با چگونگی تمیز نگه داشتن پارتیشن های اداری آشنا کردیم. حال می دانید بهره گیری از چه روش هایی میتواند به شما در رسیدن به چنین خواسته ای کمک کند. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصیه می کنیم حتما به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان راهنمایی های دقیقی در اختیار شما قرار دهند.