پارتیشن های شیشه ای برای چه نوع کسب و کاری مناسب هستند ؟

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری، فضای دفاتر کار، به سمت کوچک بودن در حال حرکت است. در این میان دیوارکشی ها در این کوچک شدن نقشی قابل توجه ایفا می کنند. اینجاست که پارتیشن های شیشه ای وارد عمل شده تا با بخش بندی فضاها به شکلی مدرن و امروزی، حس خفگی و کار در فضایی کوچک را از میان بردارند. شیشه ها اجازه می دهند تا نور به راحتی از خود عبور کنند. و از طرفی هیچ لزومی نیست که از شیشه سکوریت های بی رنگ در پارتیشن بندی استفاده نمائید.

تجربه ثابت کرده، بکارگیری شیشه، آن هم به جای دیوار نه تنها منجر به بزرگ تر نشان دادن محیط کار می شود، بلکه از هزینه های اضافی دیوارکشی ساختمان و بهم ریختگی محیط جلوگیری می کند. به همین دلیل است که این روزها این نوع از پارتیشن ها جایگاه بسیار بالایی را در معماری و طراحی دکوراسیون محیط برای خود فراهم آورده اند. پارتیشن شیشه ای به ویژه از نظر سازگاری در اندازه و کیفیت از محبوبیت ویژه ای در بین طراحان داخلی برخوردار هستند.

اگر خواهان بهره گیری از این محصول کاربردی هستید، مطمئنا نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید به آن توجه کنید. در این مسیر کارشناسان و متخصصان شرکت پارتیشن اداری آماده اند تا راهنمایی های دقیق و کاملی را در اختیار شما بگذارند. البته خالی از لطف نیست در ادامه این مقاله همراه ما باشید، به برخی از مهم ترین کاربردهای پارتیشن های شیشه ای میپردازیم.

منظور از پارتیشن های شیشه ای چیست؟

قبل از اینکه به سراغ کاربردهای پارتیشن های شیشه ای بروید، لازم است کمی بیشتر درباره آن بدانید. پارتیشن شیشه ای درواقع نوعی دیوار و جداکننده از جنس شیشه است که در بهترین حالت ممکن به تفکیک موثر فضا می پردازد و تاثیری فوق العاده بر دکور فضا دارد. پارتیشن ها کمک می کنند تا حشرات و گرد و غبار به محل کار شما نفوذ نداشته باشند و همچنین به عنوان یک عایق صوتی نیز عملکرد خوبی از خود به جای میگذارند. جالب اینجاست که تمامی این اقدامات بدون هیچگونه تاثیری بر جنبه های بصری فضا صورت میگیرد.

البته باید بدانید که نصب آن کمی با دردسر همراه است. به همین دلیل توصیه می شود که حتما به سراغ متخصصان و کارشناسان باتجربه بروید تا از تمامی تجهیزات مورد نیاز برخوردار باشد.

در دنیای پیشرفته امروزی خیلی دور از انتظار نخواهد بود اگر بگوییم پارتیشن های شیشه ای در انواع مختلف اعم از؛ فریم لس، متحرک، رنگی، ریلی، سکوریت، شیشه و استیل، اداری، تک جداره و دوجداره در بازار موجود می باشد. اینکه کدام یک از آنها میتواند نیاز شما را برآورده سازد، ارتباط مستقیمی با نیاز شما دارد. از همین رو قبل از هرگونه اقدام باید نیازسنجی درستی را صورت دهید.

در این مسیر متخصصان شرکت پارتیشن اداری همراه شما خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید.

نصب پارتیشن شیشه ای چه مزایایی دارد؟

حال که پارتیشن های شیشه ای و انواع مختلف آن را می شناسید، بیایید به مزایای استفاده از آن بپردازیم. اینکه بهره گیری از آن چگونه میتواند به شما در رسیدن به خواسته هایتان کمک کند.

  • نصب سریع پارتیشن شیشه ای در محیط مربوطه
  • امکان بهره گیری از نور طبیعی را در طول روز و در زمان خستگی و خمودگی فراهم می آورد.
  • با قیمتی مناسب ظاهری جذاب و زیبا برای محیط کاری تان ایجاد می کنید.
  • طرح ها و مدل های متنوعی برای شیشه پارتیشن ها وجود دارد.
  • امکان تغییر دکوراسیون و چیدمان متفاوتی از پارتیشن ها فراهم می آید.
  • میتوانید پارتیشن ها را در مکانی دیگر نصب کنید.
  • هزینه خرید و نصب پارتیشن های شیشه ای در مقایسه با سازه های چوبی یا سیمانی بسیار کمتر است.

حال می دانید بهره گیری از پارتیشن های شیشه ای چه فوایدی را برای شما به همراه دارد. اما سوال اینجاست؛ آیا میتوان از آنها در تمامی کسب و کارها استفاده نمود؟

کاربردهای پارتیشن شیشه ای

محال است یک محصولی به بازار معرفی شود، طرفداران زیادی را به خود جذب کند، فواید زیادی را به همراه داشته باشد، اما کاربردهای آن چشمگیر نباشد. این مسئله در رابطه با پارتیشن های شیشه ای نیز صدق می کند. به همین دلیل است که افراد قبل از هرگونه اقدام، شروع به تحقیقات گسترده ای در این زمینه می نمایند.

اگر می خواهید کاربرد پارتیشن های شیشه ای و تناسب آنها را با کسب و کارها بدانید؛ باید بگوییم با توجه به انواع مختلف پارتیشن ها، قابلیت استفاده از آنها متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال؛ پارتیشن های شیشه ای متحرک به دلیل بست نبودن با زمین، قابل جابجایی هستند. درواقع وزن پایین آنها اجازه می دهد تا ایستایی خوبی داشته باشند و نیازی به نصب نباشد. درواقع شما به راحتی میتوانید با جابجایی آنها در منزل، دکوراسیون خانه را تغییر دهید. در طرف مقابل پارتیشن های فریم لس باید روی زمین بست شوند از همین رو برای نصب آنها به افرادی متخصص و ابزارهایی مخصوص نیاز است. پارتیشن های متحرک در حال حاضر در دفاتر کار نیز طرفداران زیادی دارند.
با اینحال اگر به دنبال پارتیشنی با مقاومت و استحکام بالا هستید، باید بدانید که پارتیشن های فریم لس و استیل بهترین گزینه موجود پیش روی شما هستند. در این میان، عمر بالای آنها مزید بر علت شده تا بهره گیری از آنها همواره در گزینه ها درخشان تر به نظر آید.

فکر می کنید کدام یک از پارتیشن های موجود برای کسب و کار شما مناسب تر است؟ در این مسیر برای نیازسنجی درست و اصولی باید با کارشناسان و متخصصان فعال در این حوزه مشورت کنید. چه بسا که متخصصان شرکت پارتیشن اداری آماده اند تا راهنمایی های دقیقی را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت پارتیشن شیشه ای چقدر است؟

قبل از هرگونه اقدام برای خرید پارتیشن شیشه ای مطمئنا یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، قیمت آن است. باید بدانید با توجه به نوع پارتیشن شیشه ای که انتخاب می کنید، اعم از متحرک، تک جداره، دوجداره و… با توجه به متراژ و ابعادی که در نظر میگیرید، هزینه متفاوتی برای شما به ارمغان خواهد آمد. برای تخمین قیمت می توانید به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان راهنمایی هایی به شما ارائه دهند.

تنها کافیست متراژ تقریبی شیشه پارتیشن مدنظر و نوع آن را انتخاب کنید. تخمین باقی اطلاعات مرتبط به نصب و تهیه سایر تجهیزات و یراق آلات برعهده شرکت نصب کننده می باشد.

پارتیشن های شیشه ای برای چه نوع کسب و کاری مناسب هستند ؟

در این مقاله تا حد امکان در رابطه با پارتیشن شیشه ای توضیحاتی خدمت شما ارائه شد. حتی در رابطه با انواع پارتیشن های شیشه ای موجود در بازار و چگونگی نصب آنها و حتی هماهنگی آن با محیط کار شما نکاتی را شرح دادیم. با این حال ممکن است سوالاتی در این زمینه ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد. با توجه به اینکه قیمت این محصول به شرایط گوناگونی وابسته است و اغلب هزینه های متفاوتی را به مشتریان ارائه می دهد، اینکه سوالی در ذهن ایجاد شود خیلی دور از انتظار نیست.

از همین رو توصیه می کنیم، اگر سوالی ذهن شما را مشغول کرده، اگر نمیدانید کدام یک از انواع پارتیشن شیشه ای برای محیط کاری تان مناسب است، اگر نمی دانید که چگونه تخمین قیمت کنید، به بخش تماس باما مراجعه نمائید. در این بخش کارشناسان و متخصصان پارتیشن اداری، تمامی ابهامات را برطرف خواهند کرد.
ش