پارتیشن اداری تک جداره و دو جداره MDF

وقتی صحبت از پارتیشن اداری MDF می شود، دیگر همه چیز مشخص است. هیچ نیازی به توضیح نیست. می دانیم که جنس ساخته شده آن از چوب است. از طرفی نسبت به تمامی پارتیشن های موجود از قیمت پایین تری برخوردار است. آیا همین مسئله باعث نمی شود به سراغ خرید این محصول بروید؟ شما به راحتی میتوانید این نوع از پارتیشن ها را در رنگ ها و روکش های مختلف تهیه کنید. در این مسیر کافیست با کارشناسان و متخصصان شرکت پارتیشن اداری صحبت کنید. آنها راهنمایی هایی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اما فارغ از این مسئله، آیا به این فکر کرده اید که پارتیشن اداری تک جداره یا دو جداره می تواند نیاز شما را برطرف کند؟ امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم پس خیلی دور از انتظار نیست با انواع مختلفی از پارتیشن ها روبرو شویم. اگر فکر بهره گیری از این نوع پارتیشن ها در ذهنتان جولان می دهد، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. توضیحاتی در این زمینه خدمت شما ارائه خواهیم داد.

پارتیشن اداری تک جداره

MDF را بشناسید

ام دی اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می گردد. چگالی آن چیزی بین 650 تا 800 کیلوگرم بر متر مکعب است. از جمله بارزترین خصوصیات آن میتوان به خاصیت فیزیکی و مکانیکی بالا، ضخامت و ابعاد دلخواه قابل تولید، قابلیت ابزارخوری، ماشین کاری و سنباده زنی، سطوح صاف و متراکم، قابلیت شکل پذیری و لبه های صاف و… اشاره کرد.
این محصول در طی سال های گذشته توانسته جایگاه بسیار ویژه ای را در زندگی افراد به خود اختصاص دهد. از طرفی کاربردهای بالای MDF آنقدر زیاد است که چشم پوشی از آن امکانپذیر نیست.

در حال حاضر MDF های موجود در بازار از روکش های متنوعی برخوردارند که از جمله مهم ترین آنها می توان به PVC , HPL و VINILIUM اشاره کرد. از طرفی یکی از روکش های معروف ام دی اف، فرمیکا می باشد. یکی دیگر از روکش های معروف، ملامینه است که در آن کاغذ دکوراتیو آغشته به رزین در شرایطی با حرارت بالا و فشار بالا بر روی تخته ام دی اف چسبانده می شود. اجرا و نصب پارتیشن اداری ام دی اف دارای مراحل متعددی است. در ابتدا باید محل مورد نظر که قرار است پارتیشن MDF در آن محل نصب شود اندازه گیری و با توجه به کاربرد و فضای مورد نظر پارتیشن MDF طراحی و مورد تایید کارفرما قرار گیرد.

در این مسیر کارشناسان و متخصصان شرکت پارتیشن اداری همراه شما خواهند بود. هیچ نیازی به نگرانی نیست.

مشخصات پارتیشن اداری تک جداره

همانطور که در ابتدا گفته شد، پارتیشن اداری تک جداره MDF یکی از انواع مدل های پارتیشن بوده که در بازار موجود می باشد. شما برای بهره گیری از این محصول در ابتدا باید اطلاعات کاملی نسبت به آن داشته باشید. از جمله اینکه این محصولات با ضخامتی به قطر 10 سانتی متر ساخته می شوند. که نه تنها بر زیبایی پارتیشن بلکه بر استحکام بالای آن نیز تاثیر می گذارد. در حین ساخت برای انها ارتفاع بسیار کوتاه یا نیمه بلندی را در نظر میگیرند. پارتیشن MDF تک جداره هیچگونه نیازی به اتصال به سقف ندارد. زیرا از ایستایی کاملی برخوردار می باشد.

از جمله نکات بسیار مهمی که در ساختار پارتیشن تک جداره MDF مورد استفاده قرار گرفته و توجهات را به سمت خود جلب کرده، نه تنها حفظ زیبایی و هارمونی در فضای نصب شده بلکه استحکام و سطح بالای اتکای آن برای مصرف کنندگان است. علاوه بر تمامی این موارد، این نوع از پارتیشن های اداری به راحتی باز و بسته می شود و این مسئله کار را برای انتقال از مکانی به مکان دیگر آسان می کند.

پارتیشن اداری دو جداره MDF

اگر قصد خرید پارتیشن اداری تک جداره MDF را دارید، باید بدانید که قطر آن به چیزی حدود 16 میلی متر می رسد. روکش آن از جنس ملامینه بوده و شیشه های آن فلوت 4 میمیلتری می باشد. شیشه ها قابلیت سندبلاست به صورت مات و یا راه مات را دارند و همچنین امکان درج لوگو روی شیشه به صورت مات یا شفاف نیز فراهم میباشد.

مشخصات پارتیشن اداری دو جداره MDF

از بارزترین مشخصات پارتیشن اداری دو جداره MDF، قطر آن است که با نوار PVC لبه های آن عایق کاری شده اند. برای ساخت آن نیز از ارتفاع های کوتاه، نیمه بلند، بلند و تا سقف استفاده می کنند. فکر می کنید کدام یک از ارتفاع ها می تواند نیاز شما را برآورده کند؟ از طرفی برخی از کارفرماها از جداره های شیشه در این محصول استفاده می کنند که ارتفاع آن با نور موجود در محل تعیین می شود. باید بگوییم که به عنوان مشتری، انتخاب ارتفاع کاملا به نیاز شما و همچنین گردش هوا و عایق شدن صدا وابسته است. به همین دلیل است که قبل از هرگونه اقدام، نیاز مشتری مورد بررسی قرار میگیرد. در این راستا کارشناسان شرکت پارتیشن اداری برای تصمیم گیری هر چه بهتر به شما کمک خواهند کرد.

با این تفاسیر؛ فکر می کنید پارتیشن اداری تک جداره یا دو جداره MDF مناسب شماست؟