نکاتی برای انتخاب پارتیشن اداری برای مدارس و دانشگاه ها

این روزها اگر کمی به شرکت ها و ساختمان های تجاری نگاه کنید متوجه می شوید که پارتیشن های اداری بخشی جداناپذیر از آنها به حساب می آید. به گونه ای که کمتر محیط اداری، از پارتیشن بندی برای رسیدن به فضاهای مناسب و کاربردی تر استفاده نکرده است. همین علاقمندی ها، کارشناسان را برآن داشت تا انواع مختلفی از این پارتیشن ها را طراحی و به بازار ارائه دهند. در این میان، اما پارتیشن شیشه ای توانسته به عنوان پرکاربردترین ها، توجهات را به سمت خود جلب نماید.

در واقع پارتیشن های شیشه ای با عملکردی عالی، ظاهری زیبا و ویژگی های منحصر به فرد خود، حتی در مدارس و دانشگاه ها نیز محبوبیت ویژه ای را بدست آورده است. به نوعی که از این پارتیشن ها به عنوان یک راه حل بسیار عالی جهت سازگار شدن نام می برند تا فضا به حداکثر رسیده و نیازهای علاقمندان به طور کامل برآورده شود. از طرفی یک محیط آموزشی کاملا الهام بخش را نیز به وجود می آورند.

چه چیزی میتواند بهتر از این باشد؟ کدام مدیری از چنین خصوصیات و نتایجی ناراضی خواهد بود؟

اگر قصد بهره گیری از پارتیشن های اداری در مدارس و دانشگاه ها را در سر میپرورانید مسائل زیادی برای توجه پیش روی شما قرار میگیرد. از جمله اینکه نکات کلیدی در پارتیشن های شیشه ای پروژه های آموزشی چیست؟ معماران و طراحان باید به چه نکاتی توجه ویژه داشته باشند؟

در ادامه این مقاله قصد داریم در این زمینه توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. و این نکات را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.

پارتیشن های شیشه ای مدارس

پارتیشن شیشه ای منجر به افزایش محیط های یادگیری می شود

ارتباط، کلیدی برای هر محیط یادگیری است. از همین رو در حین انتخاب پارتیشن ها خصوصا پارتیشن شیشه ای باید به عامل صدا توجه کنید. در واقع پارتیشن انتخابی شما، در محیط های آموزشی باید عملکرد بسیار خوب و قابل توجهی داشته باشد.
سطح بالای عایق صوتی کمک می کند تا تعامل میان معلمان و دانش آموزان افزایش پیدا کند و بهره وری نیز بیشتر شود. این مسئله خصوصا زمانی که پارتیشن شیشه ای شما از شیشه های دوجداره برخوردار باشد به طور واضح، قابل لمس بوده و نتایج چشمگیرتری را از خود به جای می گذارد. همچنین محیط سالم تری را برای یادگیری دانش آموزان به وجود می آورد. هر چند که شما باید اطمینان حاصل کنید پارتیشن انتخابی تان عملکرد موفقیت آمیزی در برابر صوت دارد. اما چطور چنین چیزی محقق می شود؟

در این مسیر می توانید با کارشناسان و متخصصان شرکت پارتیشن اداری ارتباط برقرار کنید، آنها راهنمایی های دقیق و کاملی را در این راستا در اختیار شما قرار خواهند داد.

مقاومت بالایی داشته باشد

میزان مقاومت و باری که پارتیشن اداری شیشه ای میتواند تحمل کند از جمله دیگر موارد مهمی است که باید در حین خرید یا سفارش به آن توجه شود. براساس آمار منتشر شده و تجربه متخصصان، میزان باری که یک پارتیشن از مرحله ساخت تا انتقال به ساختمان با آن روبرو می شود متفاوت است. از طرفی میزان فشار متحمل شده به آنها در مراکز تجاری به مراتب بیشتر از محیط های تجاری است. دلیل این امر را باید افزایش پتانسیل فضاها در نتیجه ازدحام بیش از اندازه بدانید. یک مثال واضح و خوب در این راستا وجود دارد؛ به راهروهای مدرسه در پایان روز توجه کرده اید؟ تمامی دانش آموزان در تلاش اند تا به بیرون بروند. اینجاست که پارتیشن نصب شده تحت فشار نیروهای اضافی قرار میگیرد. بنابراین، پارتیشن های شیشه ای در این موارد معمولاً نیاز به بارگیری 1.5 کیلو نیوتن بر متر را دارند.

ماندگار باشد

دوام سیستم های پارتیشن بندی نیز باید در نظر گرفته شود. زیرا احتمال اینکه مجددا مورد استفاده قرار گیرند، زیاد است. انعطاف پذیری پارتیشن، هم از نظر کاربری و هم استفاده غیر عادی، از موارد اصلی هستند که باید در هنگام طراحی توسط شرکت مربوطه، مورد تحقیق و بررسی قرار گیرند. یکی از ویژگی های کلیدی پارتیشن های شیشه ای این است که در مقایسه با سایر مواد به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. در نتیجه، پارتیشن های شیشه ای نه تنها محصولی قدرتمند ارائه می دهند، بلکه به کاهش هزینه های تجاری آینده نیز کمک می کنند.

پارتیشن اداری دانشگاه

مقاوم در برابر آتش

عامل مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، استراتژی ایمنی در برابر آتش ساختمان است. تمام پارتیشن ها و درهای محصور راه پله های فرار از آتش و مسیرهای فرار از آتش، طبق توافق با ساختمان کنترل، به درجه حفاظت از آتش مناسب نیاز دارند. علاوه بر این، پارتیشن های شیشه ای به منظور رسیدن به درجه حرارت مورد قبل، یک راه حل بسیار شیک و کاربردی را ارائه می دهند که برای پاسخگویی به نیازهای عملی آتش در یک محیط آموزشی مدرن طراحی شده است.

کلام آخر

در این مقاله تا حد امکان نکاتی را که به شما در انتخاب پارتیشن شیشه ای مناسب برای محیط مدارس و دانشگاه ها کمک می کند را شرح دادیم. حال می دانید در چه صورت یک پارتیشن شیشه ای میتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. در واقع پارتیشن های شیشه ای در دنیای امروز، نقشی اساسی در طراحی محیط های آموزشی، افزایش یادگیری، آموزش و بهزیستی ایفا می کنند. آنها با ویژگی های منحصر به فرد خود و با عملکرد صحیحی که دارند، راه حل های بسیار نوآورانه و خلاقانه در ایجاد فضاهای آموزشی خواهند داشت. اگر فکر خرید یا بهره گیری از این پارتیشن ها را در سر دارید، توصیه می کنیم به بخش تماس باما سایت پارتیشن اداری مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصان سایت اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند. و راهنمایی های دقیقی را پس از نیازسنجی به شما ارائه خواهند داد.