نصب پارتیشن شیشه ای دو جداره

منظور از پارتیشن شیشه ای درواقع همان دیواری‌ست که با کمک شیشه های دوجداره یا معمولی سعی در ایجاد فاصله و حفظ حریم خصوصی کارمندان دارد. بهره گیری از شیشه های دوجداره در پارتیشن های اداری، نه تنها حفظ حریم خصوصی کارمندان را امکانپذیر می کند بلکه ظاهری زیبا و چشم نواز را در دکوراتیو فضای کاری به وجود می آورد. پارتیشن شیشه ای دو جداره این روزها به عنوان یک عنصر منحصر به فرد برای تفکیک فضاها شناخته می شود. درواقع این دوجداره بودن باعث می شود تا آن را یک عایق صوتی و همچنین مانعی برای جلوگیری از ورود عوامل خارجی مانند گرد و غبار و حشرات بدانیم. چه بسا که در ایجاد جذابیت بصری نیز عملکرد بسیار درخشانی از خود بروز می دهد.
از گذشته تاکنون شیشه به عنوان یک مصالح ساختمانی موثر شناخته شده است و شرایطی را فراهم می آورد تا به تقسیم بندی محیط بپردازید. پارتیشن اداری شیشه ای دو جداره نیز با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده به وجود آمده است. و از اصلی ترین وظایف آن میتوان به بروزرسانی و تفکیک قسمت های مختلف یک ساختمان و یا دفتر کار اشاره کرد. اینجاست که چگونگی ساخت و نحوه نصب آن بسیار مورد اهمیت قرار میگیرد.
از همین رو توصیه می کنیم در ادامه این محتوا با ما همراه باشید. زیرا در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره را بشناسید

همه ما در حریمی به عنوان خانه مشغول به زندگی هستیم. درواقع دیوار است که توانسته این حریم خصوصی را از طریق جداسازی و تفکیک فضا برایمان فراهم آورد. پس خیلی برایتان سخت و غیرقابل درک نخواهد بود اگر بخواهیم در رابطه با پارتیشن برایتان صحبت کنیم. شاید این تفکیک از نظر شما بسیار ساده باشد اما تاثیری شگرف بر مسئله دکوراسیون داخلی دارد.
در گذشته تمامی فضاهای خصوصی به چهاردیواری خلاصه میشد. اما امروزه ایده های جدیدی خلق شده که در طراحی های داخلی بسیار کاربردی بوده و حتی منجر به توسعه این صنعت شده است. پارتیشن ها را میتوان از جمله این موارد دانست. پارتیشن صفحات بزرگی از جنس‌ های مختلف برای جداسازی و تقسیم‌ بندی قسمت ‌های مختلف یک اتاق هستند.
البته با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، انواع مختلفی از آن به بازار ارائه شده، در این میان پارتیشن های شیشه ای اما جلوه ای ویژه و خاص دارند. پارتیشن های شیشه ای به واسه جلوه خاص خود، با تمامی فضاها سازگارند. خصوصا اگر با فریم استیل ترکیب شوند. مطمئن باشید که تماشای آن شما را محو خواهد کرد. ترکیب آن با یراق آلان نیز بسیار جذاب و گیرا می باشد.
اگر نگران نظافت آن هستید، باید بگوییم که پارتیشن شیشه ای دو جداره تنها با یک دستمال مرطوب و شیشه شور تمیز خواهد شد. همچنین هزینه بخش تعمیر و نگهداری آن نیز بسیار پایین تر از دیوارهای ثابت است. زیرا برای نصب آن نیاز نیست تغییرات گسترده و ساختاری را در ساختمان به وجود آورید.
این دسته از پارتیشن ها هیچ مانعی را برای عبور نور و تامین روشنایی محیط به وجود نمی آورند و حتی به نوعی در صرفه جویی انرژی نیز تاثیرگذارند. در حال حاضر پارتیشن های شیشه ای دوجداره دارای رنگ‌ها و جنس‌های مختلفی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر نسبت به این مسئله تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید. مطمئن باشید کارشناسان سایت پارتیشن اداری، توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار می دهند.

 

پارتیشن اداری شیشه ای دو جداره

نصب پارتیشن شیشه ای دو جداره

براساس تجربیات بدست آمده، نصب پارتیشن شیشه ای دو جداره از مرحله طراحی آغاز می شود و تا نصب ادامه دارد. آمار نشان داده پس از نصب این ابزار کاربردی و دوست داشتنی، میزان رضایت افراد تا حدود زیادی افزایش پیدا کرده است. مسئله مهمی که در راه نصب باید به آن توجه شود؛ اتصال آن به سقف است. زیرا به علت قطر بسیار کم پارتیشن های شیشه ای تک جداره و دو جداره در دهانه های بالای 5/2 مترطول لرزش ها بسیار مشهود می باشند.
خوشبختانه این نوع از شیشه ها شرایطی را فراهم می آورند که شیشه ها برای اتصال آنها هیچ نگرانی نخواهید داشت. زیرا به هر راحتی با هر سقفی اعم از گچی، کناف، کاذب و…. متصل خواهد شد و هیچ نیازی هم به پروفیل های آهن و آهن کشی ندارد. اما وقتی صحبت از سقف های معلق می شود، کمی داستان متفاوت است. در اینجا توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه کنید.
در بخش کف نیز، با توجه به اینکه کف های کاذب در ایران رواج ندارد، پارتیشن شیشه ای دوجداره را به راحتی میتوان بر زمین قرار داد. اما اگر از کف سازی خاصی استفاده شده نیاز است تا متریال خاصی برای اتصال استفاده شود. این متریال حتی به صورت استیجاری نیز میتواند در اختیار کارفرما قرار گیرد. زیرا در کف سازی های صورت گرفته امکان سوراخکاری وجود ندارد و باید از چسب های مخصوص برای نصب استفاده شود.

کلام آخر
در این مقاله تا حد امکان در رابطه با نصب پارتیشن شیشه ای دو جداره و نکات مرتبط با آن، توضیحاتی خدمت شما ارائه داده ایم. حال میدانید چه مسائلی باید در حین نصب مورد توجه قرار گیرد و از چه مواردی استفاده شود. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان ما اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار دهند.

 

پارتیشن های شیشه ای دو جداره