معرفی انواع سبک های به روز پارتیشن اداری فریم لس

پارتیشن اداری نوعی جداکننده یا همان تقسیم کننده محیط است که شاید جزء اصلی ساختمان به حساب نیاد اما میتواند یک جایگزین بسیار مناسب برای دیوارها باشد. از این محصول کاربردی نه تنها در فضاهای اداری و غیرمسکونی، بلکه در فضای مسکونی نیز استفاده می شود. از جمله مهم ترین دلایلی که باعث می شود افراد و خصوصا صاحبان کسب و کارها به سراغ بهره گیری از آن بروند، استفاده حداکثری از فضای محیط کاری است.

امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، پس خیلی دور از انتظار نیست با انواع مختلفی از پارتیشن های اداری روبرو شویم. در این میان باید به پارتیشن شیشه ای فریم لس اشاره کنیم که توانسته اند جایگاه بسیار ویژه ای را برای خود دست و پا نمایند و طرفداران زیادی را به سمت خود بکشانند. اما سوال اینجاست؛ چه چیزی در این نوع از پارتیشن ها مورد توجه قرار گرفته است؟ چه ویژگی باعث شده تا این اندازه مورد استفاده قرار گیرند؟

اگر خواهان پیدا کردن پاسخ این سوالات هستید؛ توصیه داریم در ادامه این مقاله با ما همراه شوید. زیرا در نظر داریم توضیحاتی را در این خصوص خدمت شما ارائه دهیم.

آشنایی با پارتیشن اداری فریم لس

آشنایی با پارتیشن اداری فریم لس

پارتیشن اداری فریم لس یا همان بدون فریم را باید از مدرن ترین نوع پارتیشن اداری بدانید که پروفیل‌ های آن، کمترین فضای ممکن در یک محیط اداری را به خود اختصاص می دهد. درواقع پارتیشن فریم لس را باید یکی از انواع پارتیشن شیشه ای بدانید که به جهت تک جداره بودن، کمتر از آن چیزی که فکر می کنید، مساحت دفتر را اشغال خواهند کرد. اصلی ترین دلیل نام گذاری آنها هم به همین مسئله برمیگردد. درواقع برخلاف سایر انواع پارتیشن ها که فریم های بزرگ نوعی عیب برای دکوراسیون داخلی ادارات به حساب می آمدند، فریم لس ها، به راحتی این دغدغه را برای کاربران برطرف کرده اند.

هر محصولی چه قدیمی و چه نمونه های مدرن، اجزایی دارند و این مسئله در رابطه با پارتیشن اداری فریم لس هم صدق می کند. این نوع از پارتیشن، دارای یک شیشه تک جداره با ضخامت 10 میلی متر سکوریت از جنس سوپرکلیر است که اغلب از نوع شفاف و یا در صورت لزوم از نوع مات می باشد.. علاوه بر تمام موارد ذکر شده؛ فریم های بسیار کوچک و سبکی در گوشه ها برای اتصال شیشه تعبیه می شوند؛ این فریم هم اکثریت از جنس آلومینیوم آنادایز شده با رنگ پودینگ می باشند. شما به راحتی میتوانید این شیشه ها را مطابق با سلیقه خود طرح دار کنید.

انواع پارتیشن فریم لس

این روزها در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم؛ وقتی محصولی به دنیا معرفی می شود که کمترین میزان فضا را در یک محیط اداری به خود اختصاص می دهد، پس خیلی دور از انتظار نیست مدل های متنوعی از آن به بازار معرفی شود. این مسئله در رابطه با پارتیشن اداری فریم لس هم صدق می کند. بیایید انواع آنها را بشناسید:

  • پارتیشن شیشه ای فریم لس بدون چهارچوب درب
  • پارتیشن شیشه ای اداری با چهارچوب فلزی و درب شیشه ای
  • پارتیشن شیشه ای فریم لس با چهارچوب و درب چوبی

فکر می کنید کدام یک از موارد زیر میتواند نیاز شما را برآورده سازد؟ اگر نمیتوانید نیازسنجی درستی انجام دهید، توصیه داریم به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصان سایت پارتیشن اداری، راهنمایی های کاملی را در این خصوص در اختیار شما قرار خواهند داد.

چرا باید از پارتیشن فریم لس استفاده کنیم؟ مزیت های آن چیست؟

این روزها یکی از اصلی ترین دغدغه مدیران، بهینه سازی فضای اداری است. آنها به خوبی میدانند با کمک پارتیشن فریم لس نه تنها میتوانند مسئله کمبود فضا را برطرف کنند بلکه مواردی از قبیل عدم امکان مشاهده و نظارت بر عملکرد کارکنان در ساعات مختلف و عدم تداخل صداهای متفاوت در محیط کاری نیز به راحتی برطرف خواهد شد.

بررسی اصول روانشناسی نشان می دهد، کیفیت کارکنان یک شرکت، ارتباط مستقیمی با زیبایی و جذابیت دکوراسیون آن دارد. پس حالا میتوانید لزوم بهره گیری از پارتیشن فریم لس را دریابید. با کمک این نوع از پارتیشن شیشه ای شما میتوانید حداکثر زیبایی لازم برای علاقمند کردن کارکنان به محیط و میل به حضور در اداره را در آنها افزایش دهید. البته این مسئله زمانی محقق خواهد شد که شما از یک طرح بسیار جذاب و سازنده ای عالی استفاده کنید. ما در پارتیشن اداری با شناخت نیازهای روز ادارات و شرکت های خصوصی اعم از بزرگ و کوچک و پس از تحقیقات گسترده در این زمینه، براساس نتایج بدست آمده، بهترین طرح های پارتیشن را به شما ارائه خواهید داد که میتواند جذابیت بهره گیری از این پارتیشن ها را چند برابر کند.

چرا باید از پارتیشن فریم لس استفاده کنیم؟ مزیت های آن چیست؟

اما چه مزیت هایی باعث شده تا این نوع از پارتیشن شیشه ای اداری تا این اندازه محبوبیت یابد؟

مقرون به صرفه بودن و البته زیبایی قابل توجه از جمله دو کلماتی هستند که بکار بردن آنها برای پارتیشن فریم لس در فضاهای اداری، بهترین تعریف است! در این نوع از پارتیشن های شیشه ای اغلب تلاش می شود تا از جدیدترین و مدرن ترین المان ها در طراحی داخلی مکان های اداری استفاده شود تا فضاهای دفتر کمترین میزان پرتی را داشته باشند و در عین حال زیبایی، افزایش تعامل و نزدیکی بیشتری را میان کارکنان به همراه آورند.

با اطمینان میتوان گفت فریم لس نوعی تحول نوین در انواع پارتیشن های معرفی شده به بازار است. در گذشته فضاهای اداری به صورت فلت طراحی و ساخته میشدند تا مدیران اشراف کاملی به کارمندان خود داشته باشند. اما مسئله اصلی به مشکل صدا و صحبت های تلفنی کارمندان برمیگردد که امروزه به امری فراگیر تبدیل شده است. از همین رو پارتیشن های فریم لس به جهانیان معرفی شد تا نه تنها کارمندان دید کاملی بر یکدیگر داشته باشند، بلکه هیچ مشکل صدا و نویزی مزاحم کار آنها نشود.

کلام آخر

در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم شما را با سبک های جدید پارتیشن اداری فریم لس آشنا کنیم. برخی از جدیدترین آنها را شرح دادیم و اصلی ترین دلیلی که باعث شده مردم به سراغ بهره گیری از آن بروند را نیز خدمت شما گفتیم. با این حال ممکن است؛ سوالاتی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد و یا همچنان ابهاماتی باقی مانده باشد. از همین رو توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی هایی جامع تر، به بخش تماس باما بروید. کارشناسان و متخصصان پارتیشن اداری با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه می توانند به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک نمایند.