مشکلاتی که با خرید پارتیشن اداری دست دوم گریبانگیر شما می شود؟

نمیتوان این مسئله را انکار کرد که چشم انداز داشتن دفتر کار مدرن در طی چند دهه گذشته دستخوش تغییرات گسترده ای شده است. در گذشته تنها اتاق ها بودند که به عنوان یک راهکار کاربردی جهت مدیریت و بهره وری فضای اداری مورد استفاده قرار میگرفتند. اما امروزه تصور چنین فضایی در اکثریت دفاتر سخت و دشوار است. حتی پیدا کردن چنین چیزی در کسب و کارهای موفق سیلیکون ولی غیرممکن است. باید آنها را در همان گذشته جای بگذارید. امروزه ابزارهای جدید و بسیار کاربردی نظیر پارتیشن اداری جایگزین آنها شده اند. محصولاتی که به خوبی اعتماد مخاطبان را جلب کرده و جایگاه ویژه ای در محیط برای خود دست و پا کرده اند.

امروزه اگر نگاهی به دفاتر کار مدرن بیاندازی مطمئنا با پارتیشن های اداری روبرو خواهید شد. همین مسئله منجر شده تا کسب و کارها از سرمایه گذاری و خرید پارتیشن ها استقبال کنند. اما همواره کسانی هستند که در این میان خرید پارتیشن اداری دست دوم را ترجیح می دهند. اگر چه این کار بر روی کاغذ یک انتخاب کاملا اقتصادی به نظر میرسد. اما در واقعیت می تواند هزینه بسیار سنگین تری را نسبت به خرید یک محصول نو، بر روی دست شما بگذارد.

پارتیشن اداری دست دوم

پارتیشن اداری دست دوم آیا همه آنها بد هستند؟

قبل از اینکه مشکلات خرید پارتیشن اداری دست دوم را شرح دهیم، لازم به توضیح است که پارتیشن اداری یک محصول عالی و بهترین انتخاب برای دفتر شماست. قدرت آنها در تطبیق پذیری، ارتفاع مناسب، ایجاد حریم خصوصی، اندازه یا عملکرد متناسب، چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن چشم پوشی کرد. پارتیشن های اداری می توانند به طور یکپارچه مرتب شوند تا دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید، فراهم آورند.

استفاده از آنها به طور قابل توجهی در دنیای تجارت به محبوبیت رسیده است. با وجود تمام مزایای موجود، فقط در صورت خرید پارتیشن های کاملا جدید و نو، رسیدن به چنین مواردی تضمین می شود. اگر به دنبال خرید پارتیشن اداری دست دوم هستید، به کالایی می رسید که ممکن است در برخی موارد کارآیی خود را از دست داده باشد. در ادامه برخی از موارد رایجی را برای شما بازگو می کنیم که پس از خرید پارتیشن اداری دست دوم به جای پارتیشن جدید، با آن روبرو خواهید شد.

از نظر زیبایی شناختی، فرسوده شده اند

با فکر کردن به پارتیشن اداری دست دوم چه چیزی در ذهنتان شکل میگیرد؟ یک محصول براق و جدید یا کسل کننده و فرسوده؟ با اطمینان می توان گفت هر چقدر که بخواهید مثبت اندیش باشید، اما باز هم ذهنتان به پارتیشن اداری فرسوده سوق پیدا می کند.
تمامی مدیران در تلاش اند تا همواره محصولی باکیفیت را برای مدت زمانی طولانی در دفتر کار خود بکار گیرند. این خواسته اما با خرید پارتیشن اداری دست دوم مغایرت دارد. زیرا شما نمیدانید مالک قبلی تا چه اندازه در نگهداری پارتیشن اداری مورد نظر کوشا بوده است. آیا پایه های آن از مقاومت اولیه برخوردارند؟ آیا محصولی با رنگ جدید را به شما ارائه می دهد؟ تمامی اینها سوالاتی است که می تواند ذهن شما را قبل خرید محصول دست دوم به خود مشغول کند.
از طرفی تمامی کسب و کارها به محیط و فضای دفتر خود اهمیت می دهند، خرید یک محصول دست دوم مطمئنا نمیتواند آن محیطی که مدنظر دارند را فراهم آورد. این مسئله را فراموش نکنید، دفتر کار در نگاه اول خیلی چیزها را برای مشتریان روشن می کند. پس به راحتی از این مسئله عبور نکنید.

پارتیشن شیشه ای اداری دست دوم

هیچ تضمینی ندارد

پارتیشن های اداری محصولی قدرمند و کاربردی هستند که توانایی تامین تقاضای یک دفتر کار مدرن را دارند. اما بسیار مهم است که بدانید در صورت بروز هرگونه اتفاقی برای آنها، امنیت جانی شما تامین شده است.
با خرید یک محصول جدید و نو، نوعی ضمانت همراه آنها به شما ارائه می شود که حتی پس از بروز بدترین اتفاقات، نوعی آرامش خاطر در شما ایجاد می کند.
اما در صورتی که به سراغ خرید پارتیشن اداری دست دوم بروید، این احتمال وجود دارد؛ ضمانت نامه به شما منتقل نشود یا اینکه قبلاً منقضی شده باشد. هرگونه امید به پس انداز هزینه ای که هنگام خرید دست دوم داشتید، به زودی نابود خواهد شد. زیرا به زودی متوجه می شوید که باید به سراغ خرید یک سری پارتیشن های کاملا جدید بروید. (پارتیشن دست دوم نمیتواند نیاز شما را برآورده کند.)
پس ریسک نکنید. به سراغ خرید پارتیشن اداری جدید بروید و اطمینان داشته باشید در برابر بدترین شرایط نیز ایمن هستید. در این راستا میتوانید با کارشناسان و متخصصان سایت پارتیشن اداری صحبت کنید. آنها اطلاعات دقیقی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.

از نظر ساختار، خطرناک هستند

اصول اولیه ای که در ساخت پارتیشن اداری مورد توجه قرار میگیرد، دوام آنهاست. اینکه تا سال های سال بدون هیچگونه مشکلی مورد استفاده قرار گیرد و جذابیت لازم را داشته باشد.
با این حال کسانی که به سراغ خرید پارتیشن اداری دست دوم می روند؛ در واقع چیزی کاملا ناشناخته را خریده اند. شخص فروشنده تنها در نظر دارد تا از شر پارتیشن های اداری خلاص شود. پس هیچ راهی ندارد که نسبت به قدمت آن آگاه شوید. یا اینکه بدانید در گذشته چگونه نگهداری شده اند. حتی نسبت به آسیب های وارد شده به آن اطلاعاتی ندارید. دلیل واقعی فروش محصول را هم نمی دانید.
محصولی که قصد خرید آن را دارید؛ نه به گونه ای که تبلیغ می شود، نه همان چیزی است که انتظار داشتید. تنها محصولی است که در آینده با افتادن یا شکستن به طور بالقوه می تواند به شما آسیب میرساند.

از دست دادن مشاهده نصب و دریافت مشاوره

هنگامی که یک پارتیشن اداری کاملاً جدید خریداری می کنید، تیمی از افراد را خواهید دید که آنها را برای شما نصب می کنند. این کار نه تنها باعث سهولت کار می شود، بلکه فرصتی مناسب برای طرح سوال است. با پرسیدن از افراد متخصص در این زمینه، می توانید در مورد پارتیشن های جدید، همه بایدها و نبایدها، چگونگی مراقبت و همچنین نکات ایمنی مرتبط مطلع شوید. این مسئله ای بسیار گرانبهاست که در صورت خرید پارتیشن اداری دست دوم از دست خواهید داد.

خرید پارتیشن اداری دست دوم یک ریسک است!

شاید این خرید نتیجه مثبتی با خود به همراه داشته باشد اما باز هم شما مطمئن نیستید که چگونه بیشترین بهره را از محصول بدون ضمانت خود ببرید. هر چند خرید برخی چیزهای دست دوم کاملا عقلانی به شمار می آید اما این مسئله در رابطه با پارتیشن اداری دست دوم صدق نمی کند. خرید پارتیشن اداری جدید به شما تضمین می کند؛ یک دفتر زیبا خواهید داشت.

ریسک خرید پارتیشن اداری دست دوم