مراحل ساخت و نصب پارتیشن اداری

پارتیشن اداری از جمله مهم ترین بخش های یک شرکت شناخته می شود. اما مراحل ساخت و ساز آن را باید پراهمیت تر دانست. درواقع اگر قرار باشد که شما این ابزار کاربردی را در شرکت خود استفاده کنید نیاز است تا نسبت به چگونگی ساخت و نصب پارتیشن اداری اطلاعات کاملی داشته باشید. زیرا اگر ساخت آن در بالاترین کیفیت صورت نگیرد، از کارآیی آن کاسته خواهد شد و عملکرد صحیحی نخواهد داشت.
از همین رو قصد داریم در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در رابطه با چگونگی و مراحل ساخت و نصب این ابزار کاربردی و دوست داشتنی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

 

نصب پارتیشن اداری

نکاتی برای ساخت و نصب پارتیشن اداری

از موارد مهمی که در حین ساخت و نصب پارتیشن اداری باید به آن توجه شود، هماهنگی آن با محیط است. درواقع اغلب افراد زمانی به سراغ استفاده از پارتیشن اداری می روند که با فضای محدود روبرو هستند. بهره گیری از پارتیشن کمک می کند تا فضا به ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن تقسیم بندی شود.
به عبارتی ایجاد فضای آرامش بخش برای کارمندان و رفع مزاحمت های ناشی از کمبود فضا و رفت و آمدهای مکرر و بی ملاحظه ی مراجعه کنندگان، تنها از طریق بهره گیری از پارتیشن بندی اداری امکانپذیر خواهد بود.
برای ساخت و نصب پارتیشن اداری نیز، در نظر گرفتن بلندی و سایز آنها از جمله مهم ترین نکات محسوب می شود. اینجاست که کمک گرفتن از طراحان شرکت پارتیشن اداری میتواند به شما کمک کند تا با مهارت های خود و بکارگیری تجربه چندین ساله‌شان محیطی آرام، آرامش بخش و عاری از مزاحم را برای شما فراهم آورند. نکته قابل توجه اینجاست که در حین ساخت پارتیشن اداری، درنظر گرفتن قیمت ها از جمله موارد مهم به حساب می آیند.
درواقع براساس جنس، کیفیت و اندازه پارتیشن های اداری، قیمت آنها میتواند متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ها، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه نمائید.

پارتیشن اداری چگونه ساخته می شود؟

اولین سوالی که از جانب بسیاری از مشتریان مطرح می شود این است؛ آیا امکان ساخت سفارشی پارتیشن های اداری وجود دارد؟
باید بگوییم شرکت پارتیشن اداری چنین امکانی را برای شم افراهم آورده است.
درواقع ساخت و نصب پارتیشن اداری به طور معمول برای فضاهای بزرگ اداری و همچنین ایجاد محیطی نرم با حفظ حریم خصوصی کارکنان انجام می شود. به عبارتی، این پارتیشن ها همچون کابین های تقسیم کننده عمل می کنند. کابین هایی که بخشی از فاصله بین کف و سقف را پوشش می دهند. این تقسیم کننده ها علاوه بر ایجاد حس حریم خصوصی ، در عین حال این امکان را فراهم می کنند که کارکنان به راحتی با یکدیگر و سرپرستان صحبت کرده و شرایط کار را کنترل کنند
انواع دیگری از پارتیشن ها نیز وجود دارد که می توانند مانند یک دیوار به طور کامل یک فضای مجزا ایجاد کنند ، یا حتی پارتیشن های متحرک که قابل جابجایی هستند . پارتیشن بندی نیاز به مهارت های پایه نجاری و کمی خلاقیت دارد.
برای ساخت و نصب پارتیشن اداری نیز متخصصان و طراحان به سراغ فریم چوب، تخته، میخ، چکش، پیچ، مته، پارچه؛ گیره، شیشه و… می روند. با توجه به این مسئله پارتیشن های اداری میتوانند در انواع مختلفی تهیه شوند. مواد اولیه آنها نیز متداول است. چه بسا که ساخت پارتیشن های شیشه ای به احتیاط و مهارت بسیار زیادی نیاز دارد.

 

مراحل ساخت و نصب پارتیشن اداری

مراحل ساخت و نصب پارتیشن اداری را می دانید؟

برای اینکه در ساخت و نصب پارتیشن اداری عملکرد موثری از خود بروز دهید در وهله اول باید فضای مورد نیاز خود را اندازه گیر یکنید. باید مشخص نمائید که آیا کابین ها یا تقسیم کننده های شما تا سقف ادامه داشته باشند یا کوتاه باشند. همچنین باید تصمیم گیری کنید که آیا این دیوار کاذب یا متحرک باشد.
در مرحله اول ساخت و نصب پارتیشن اداری نیز، ساخت چارچوب است که اهمیت دارد. درواقع چارچوب است که تقسیم کننده ها را نگه میدارد. پس از آن چوب، شیشه یا هر ماده اولیه دیگر حول محور آن قرار میگیرد. و محکم می شود. پس از این مرحله باید دو طرف این چارچوب را با تخته ی چند لایه پوشانده و آن را با پارچه یا هر متریال مورد نظر دیگر تزئین کنیم .پارتیشن اداری متحرک دارای قلق های بیشتری است. ( این روش برای پارتیشن های اداری MDF کاربرد دارد.)
نصب پارتیشن های اداری، آسان ترین مرحله از استفاده از آنها را به خود اختصاص داده است. درواقع تنها کافیست با کمک چند گیره، پیچ و دریل، دیوار کاذب را به کف و سقف پیچ کنید. اگر قصد دارید تا این تقسیم کننده ها متحرک باشند میتوانید چرخ های کوچکی را در زیر پایه های آن قرار دهید.
البته توصیه می شود این کار را انجام ندهید. با این حال میتوانید برای تصمیم گیری نهایی با کارشناسان و متخصصان شرکت پارتیشن اداری مشورت نمائید. مطمئن باشید که آنها اطلاعات دقیقی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهند. برای انجام این کار تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید.