حفظ و نگهداری از پارتیشن اداری چگونه امکانپذیر می شود؟

اگر سری به شرکت های اداری بزنید، متوجه می شوید اکثریت آنها که از پارتیشن اداری استفاده می کنند. اما هیچ اقدامی در راستای نگهداری از آن صورت نمی دهند. این درحالی است که با کمی برنامه ریزی، می توانید تمیزکاری و نگهداری را بسیار آسان تر کنید. همچنین می توانید در طی زمانی که از پارتیشن های اداری برای سازماندهی فضای کار خود استفاده می کنید، مبلغ قابل توجهی پس انداز نمائید.

اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که نگهداری پانل های با کیفیت بالا به طور کلی آسان تر هستند. و ماندگاری آنها بسیار بیشتر از نمونه های ارزان قیمت دیگر است. پس شاید هزینه بیشتری برای فراهم آوردن پارتیشن ها کنید اما عمیقا از کیفیت آنها مطمئن خواهید بود. به علاوه این موارد تهیه آنها از یک شرکت معتبر مانند پارتیشن اداری، فرصتی می دهد تا از گارانتی و خدمات پس از فروش آن نیز اطمینان کامل داشته باشید.

حال اگر قصد دارید در حفظ و نگهداری این پارتیشن ها موفق تر عمل کنید؛ توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

نگهداری از پارتیشن های اداری

نگهداری از پارتیشن های اداری در بهترین وضعیت

به نکاتی که در این مقاله خدمت شما ارائه می شود توجه کنید. مطمئنا متعجب خواهید شد اگر بدانید حفظ و نگهداری پارتیشن ها از همان اولین مرحله یعنی خرید آنها آغاز می شود. اگر بتوانید تمامی این موارد را رعایت کنید، پارتیشن های شما پس از گذشت ده سال همچنان مانند روزی که برای اولین بار نصب شده اند می مانند. در ادامه توضیحات بیشتری در این زمینه خدمت شما ارائه می دهیم.

 • خرید
  همانطور که در بالا ذکر شد، اولین و اغلب مهمترین اقدامی که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید پارتیشن های خود را در شرایط خوبی حفظ کنید، سرمایه گذاری در بهترین سیستم ممکن در همان ابتدای کار است. برخی از شرکت ها سعی می کنند با خرید پارتیشن های ارزان تر، پول خود را پس انداز کنند اما مسئله اینجاست که در طولانی مدت هزینه های بیشتری را پرداخت خواهند کرد. زیرا متوجه می شوند تعمیر و نگهداری دقیق هم باعث نمی شود که دیوارهای آنها در یک مدت نسبتاً کوتاه خرد نشود.
  هنگامی که توانستید پارتیشن های کارآمد و درستی را انتخاب کنید، متوجه خواهید شد که تنها توجه کمی به آنها میتواند منجر شود تا بدون هیچ مشکلی سال ها برای شما کار کند.
 • نصب
  قدم بعدی که می توانید برای اطمینان از سالم ماندن پارتیشن های دیواری اداری خود بردارید، نصب آنها توسط تیمی از متخصصین کاملاً مجرب و واجد شرایط است. اگرچه ممکن است تکنسین های داخلی بتوانند در صورت لزوم پیکربندی طرح پارتیشن های شما را انجام دهند. اما نصب اولیه یک سیستم جدید همیشه به بهترین وجه توسط متخصصان باتجربه انجام می شود. ترجیحاً تیمی که توسط سازنده پارتیشن های مورد نظر است، ایمن ترین روش به حساب می آید.
 • پیکربندی مجدد
  هر بار که پارتیشن های خود را حرکت می دهید، باید اطمینان حاصل کنید که با دقت اینکار صورت میگیرد. این در حالی است که پارتیشن های خوب و مرغوب با کوچکترین لمس متلاشی نخواهند شد. این مسئله غیرقابل کتمان است که ضربه های ناگهانی به مرور زمان، آسیب هایی را به بار می آورند. پس هرچه بیشتر در حین جابجایی مراقب باشید، مدت طولانی تری میتوانید از آنها استفاده کنید. اگر تیم تعمیر و نگهداری شما 100٪ مطمئن نیستند که چگونه پارتیشن های دیواری دفتر خود را در موقعیت های جدید حذف یا نصب کنند. با سازنده یا تامین کننده تماس بگیرید و قبل از تغییر طرح موجود، توضیحات را بخواهید.
  در این راستا کارشناسان شرکت پارتیشن اداری میتوانند راهنمایی هایی در اختیار شما قرار دهند.
 • نگهداری
  آسیب زیادی که توسط پانل های دیواری وارد می شود به دلیل نگهداری نامناسب است. اگر برای مدتی به برخی یا تمام پارتیشن های خود نیازی ندارید، اطمینان حاصل کنید که تیم نگهداری ساختمان هنگام انبار کردن آنها از عقل سلیم برخوردارند. آنها را در مکان های مرطوب و مکان هایی که احتمالاً در معرض دمای شدید قرار دارند، نگهداری نکنند. بعلاوه، بهتر است آنها را به صورت عمودی، پشت سر هم ذخیره کنید. نه اینکه آنها را روی یک توده بزرگ روی هم قرار دهید. این بدان دلیل است که پارتیشن های دیواری اداری در انتهای یک توده بزرگ وزن زیادی را تحمل می کنند، که می تواند به مرور بر یکپارچگی ساختاری آنها تأثیر بگذارد.
 • تمیز کاری
  اگر اکثر پانل های شما از روکش ورقه با کیفیت بالا برخوردار هستند، تنها کاری که برای تمیز نگه داشتن و درخشش آنها باید انجام دهید، پاک کردن آنها با پارچه مرطوب است. برای لکه های لجباز یا باقی مانده و چسبنده، مانند نوشیدنی های ریخته شده، هنگام پاک کردن ابتدا از مواد شوینده ملایم استفاده کنید و سپس از آب تمیز برای شستشو استفاده کنید. اگر برخی از پانل های شما از شیشه ساخته شده اند بهره گیری از مایع تمیز کننده شیشه که آزمایش شده، بهترین گزینه به حساب می آید.
 • تعمیرات
  در برخی موارد، به پانل های پارتیشن اداری ممکن است ضربه ای وارد شود که به سطح آنها آسیب برساند. در صورت بروز چنین اتفاقی، بهترین کار تعمیر صفحه یا صفحه های آسیب دیده در اولین فرصت ممکن است. سازنده پارتیشن های دیواری اداری شما باید بتواند خدمات تعمیر سریع را ارائه دهد. در غیر این صورت، باید یک شرکت محلی پیدا کنید که توانایی انجام کارهای لازم را داشته باشد. ممکن است وسوسه انگیز باشد که هر پنل آسیب دیده را در انبار بگذارید و آنها را در تاریخ بعدی برطرف کنید اما چنین رویکردی منجر به انباشت انبوهی از پارتیشن های غیر قابل استفاده می شود، که هیچ فایده ای برای هیچ شرکتی ندارد.
 • افزایش آگاهی کارکنان
  اگر اولین بار است که شرکت شما از سیستم پارتیشن دیواری اداری برای تقسیم دفاتر بزرگ به فضاهای کوچک تر استفاده می کند، بهتر است به هر یک از اعضای نیروی کار خود یک مقدمه کوتاه در مورد کارهایی که نباید انجام دهند، توضیح دهید. به دلایل واضح، هرگز نوشیدنی ها را در بالای پارتیشن های دیواری اداری با مسیرهای عبور برق قرار ندهید از چسب های قوی برای چسباندن تصاویر یا اشیا دیگر بر روی سطوح ورقه ای استفاده نکنید. به پارتیشن ها تکیه ندهید گویی که آنها دیوارهای محکمی هستند زیرا می توانند خم شوند، پیچ خورده یا در نهایت فرو بریزند.
  حفظ و نگهداری از پارتیشن های شیشه ای

کلام آخر
اگر بر این باورید که نکات دیگری در رابطه با چگونگی حفظ و نگهداری از پارتیشن های اداری و جلوگیری از آسیب رساندن آنها وجود دارد. توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان ما می توانند اطلاعات کامل و دقیقی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.