تاثیر کرونا بر استفاده از پارتیشن اداری

این مسئله را نمیتوانید کتمان کنید؛ هر کارمندی برای اینکه بتواند کار خود را با موفقیت به اتمام برساند به تمرکز نیاز دارد. هیچ اهمیتی ندارد که چه هدفی را دنبال می‌کنید؛ سخت است یا آسان در هر صورت به تمرکز احتیاج دارید. اینجاست که اهمیت پارتیشن اداری نمایان می‌شود. به عبارتی پارتیشن‌های اداری را میتوان یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در حفظ تمرکز و افزایش بهره‌وری کارکنان دانست. هر چند که در بسیاری از صنایع مشاهده می‌شود دفاتر کار دارای پلن باز هستند؛ باید بدانید که این گزینه در بسیاری از گزینه‌ها مناسب نبوده و محدودیت‌هایی را با خود به همراه دارد. البته در دنیای امروز و در سال 2020 و با وجود ویروس کرونا به نوعی استفاده پارتیشن‌ها الزامی‌ شده است. تاکنون فکر کرده‌اید که تاثیر کرونا بر استفاده از پارتیشن اداری چه بوده است؟
در ادامه این مقاله در نظر داریم در این زمینه توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

 

انواع پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری

قبل از اینکه به سراغ تاثیر کرونا بر استفاده از پارتیشن اداری برویم؛ بایید با انواع پارتیشن آشنا شویم.

پارتیشن شیشه ‌ای

اگر میخواهید دفتر کاری مدرن داشته باشید باید بدانید که بهره‌گیری از پارتیشن شیشه ‌ای یکی از مواردی‌ست که بی‌شک توسط طراحان و معماران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پارتیشن جای هرگونه حرف و حدیث را می‌بندد و فضایی دوست داشتنی، دلچسب و البته ویژه و خاص را برای دفتر شما فراهم می‌آورد. شما با کمک پارتیشن شیشه ای فریم لس میتوانید نور را به فضای کار خود اضافه کنید و همواره از آن لذت ببرید. به عبارت ساده‌تر؛ پارتیشن فریم لس با استفاده از یک پارتیشن تک‌جداره، می‌تواند یک اتاق بزرگ را به اتاقک‌های مختلف تقسیم کند. این یعنی ایجاد یک فضای کاری حرفه‌ای. از مهمترین ویژگی های این نوع پارتیشن میتوان به قابل تنظیم بودن آن اشاره کرد. به عنوان مثال؛ امکان اضافه کردن لوگو یا برند شما در پارتیشن وجود دارد.

پارتیشن MDF

معمولا آن دسته از افرادی که به دفتر کاری کلاسیک و سنتی علاقمند هستند به سراغ پارتیشن ام دی اف می‌روند. البته استفاده از پارتیشن MDF باعث می‌شود تا آرامشی مطلق به شما القا شود و فضایی طبیعت گونه در شما شکل گیرد. جالب اینجاست که این نوع از پارتیشن اداری قابلیت هماهنگی با هر نوع دفتر کاری را دارد و در همه فضاها مورد استفاده قرار میگیرد.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن اداری آلومینیومی به دلیل دوام بسیار بالای خود معمولا برای آن دسته از دفاتری که اغلب دیر به دیر تغییراتی را ایجاد می‌کنند بسیار مناسب است. همچنین به دلیل نصب آسان و قابلیت جابجایی و برداشتن راحت آن‌ها بسیاری از صاحبان کسب‌وکار به سراغ بهره‌گیری از آن می‌روند. از مهم‌ترین و بهترین ویژگی‌های پارتیشن آلومینیومی میتوان به همه کاره بودن آنها و البته قابلیت تزئین آن‌ها اشاره کرد. به عبارتی دست شما برای انتخاب انواع پارتیشن آلومینیومی حسابی باز است.

 

پارتیشن آلومینیومی اداری

تاثیر کرونا بر استفاده از پارتیشن اداری

اگر نگاهی به سال گذشته خود بیاندازید درمیابید که پارسال دقیقا در همین زمان؛ بیشترین ساعات خود را در دفتر کار سپری می‌کردید. اما شیوع ویروس کرونا منجر شده تا نه تنها بسیاری از کسب‌وکارها تعطیل شوند بلکه بسیاری از آن‌ها مجبور باشند تا از منزل به انجام کارهایشان بپردازند. با شروع موج دوم کرونا نیز محتمل‌تر است که این اوضاع و دورکاری‌ها همچنان ادامه داشته باشد. هرچند که دلمان برای دفتر کار و میز و همکارانمان تنگ می شود اما سلامتی مهم‌ترین مسئله است. در این میان بازگشت به محل کار هرچند غیرممکن نیست اما تا زمان وجود این ویروس همواره مواردی وجود دارد که باید رعایت شود. یکی از مواردی که میتواند کمک کننده باشد؛ استفاده از پارتیشن اداری است. درواقع این ابزار کمک می‌کند تا بتوانیم با وضعیت جدید راحت‌تر تطابق پیدا کنید.
با کمک پارتیشن اداری می‌توانیم تا حدود زیادی از شیوع و گستردگی ویروس کرونا جلوگیری کنیم و البته در محیطی امن‌تر به انجام کارهایمان بپردازیم تا نه تنها از سلامتی خود بلکه از سلامتی همکاران و البته خانواده‌هایمان نیز محافظت نمائیم. در این میان باید بگوییم که هر چقدر راحت تر میتوانیم پارتیشن مورد علاقه‌مان را انتخاب کنیم اما این ویروس روابط را به حداقل رسانده است.
اگر مسئله ای در این راستا وجود دارد که ذهن شما را به خود مشغول کرده؛ کافیست به بخش تماس باما مراجعه کرده و با کارشناسان مجموعه پارتیشن اداری ارتباط برقرار کنید؛ مطمئن باشید که در کوتاهترین زمان به پاسخ سوال خود خواهید رسید.

 

پارتیشن MDF اداری