ایده های ابتکاری برای استفاده از شیشه های رنگی در پارتیشن اداری

ایده های جدید و افکار خلاقانه بسیار زیادی برای طراحی های مدرن در فضای داخلی دفتر وجود دارد. تاکنون به این فکر افتاده اید از شیشه های رنگی به عنوان بخشی از ساختار طراحی دفتر و اضافه کردن ظرافت به آن، استفاده کنید؟
استفاده از مواد شیشه ای برای فضای داخلی اداری به یک انتخاب کاملا واضح تبدیل شده است. دلیل آن را می توان سهولت در نصب و قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالای آن دانست. به این معنا كه اگر نیاز به پیكر بندی مجدد، تنظیم مجدد یا گسترش یافت، دیگر نیاز نیست مانند دیوارها هر چیزی را خراب کنید. فقط کافیست، شیشه را جدا کرده و در هر موقعیت یا سبکی که مدنظر دارید قرار دهید.
دیوارهای شیشه ای، طرح های سقف، تقسیم کننده های اتاق شیشه ای، درهای کشویی، دیوارهای پارتیشن و ایده های طراحی دیوار از معروف ترین کاربردهای شیشه در طراحی داخلی مدرن است. شیشه آن محیط کار زیبا و آرامی را در یک دفتر کار ارائه می دهد که نور خورشید به طور طبیعی در فضای آن جریان دارد.
استفاده از شیشه در فضای داخلی یک دفتر، مزایای مختلفی را به همراه دارد.

شیشه های رنگی در فضای داخلی

مزایای بهره گیری از شیشه های رنگی در فضای داخلی

  • فضا: شیشه به حداکثر رساندن دامنه کار یک دفتر کمک می کند. هر چقدر هم کوچک باشد، باعث می شود که دفتر بزرگ به نظر برسد و به طور خودکار سطحی از احتیاط و دقت را ایجاد می کند.
  • مرزبندی: یکی از کاربردهای رایج شیشه های رنگی در فضای داخلی دفاتر، مرزبندی بین دفاتر و مسیرها است. این امر بین دفاتر تقسیم می شود و همچنان فضا را برای راحتی یا کار در هر دو بخش فراهم می آورد.
  • عایق صدا: به طور کلی شیشه باعث می شود بیرون رفتن صدا از یک اتاق کمتر از دیوارها یا هر محیط خاص دیگر اتفاق افتد. بیشتر دفاتر دارای یک اتاق کنفرانس هستند که با شیشه مشخص شده است، صرف نظر از اینکه چه دفتری باشد، به راحتی میتوان جلسات را در آن برگزار کرد بدون اینکه دیگران نسبت به ماهیت و دلیل آن آگاه باشند.
  • حریم خصوصی: برای دفاتر به ویژه اتاق اداری یکی از اعضای ارشد، شیشه های رنگی نصب می کنند که به آنها امکان دیدن اتفاقات خارج از دفتر را می دهد. در صورتی که دیگران نمی دانند درون اتاق مسئول ارشد چه خبر است.
  • تمیز و نگهداری آسان: شیشه ها به طور کلی تمیز و آسان نگهداری می شوند. به شرطی که با ماده مناسب تمیز شوند.
    چیزی که می تواند تا حدی مشکل ایجاد کند این است که چگونه و از کجا می توان از این مواد شیشه ای استفاده کرد بدون اینکه ظاهر دفتر کاملاً خراب شود. در این مسیر میتوانید از کارشناسان و متخصصان شرکت پارتیشن اداری کمک بگیرید.
    در اینجا چند ایده وجود دارد که می توانید هنگام طراحی مجدد فضای داخلی دفتر خود به سراغشان بروید.

استفاده از شیشه های رنگی به عنوان تقسیم کننده فضا

اگر به چگونگی تقسیم فضا بدون کوچک کردن محیط آن فکر می کنید، این نوع از پارتیشن های اداری بهترین گزینه هستند. درواقع شیشه های رنگی نوعی روش ساده و آسان هستند که برای دستیابی به این هدف میتوان استفاده نمود. شیشه های رنگی جای چوب یا دیوار را می گیرد و به زیبایی مکان می افزاید.

شیشه های رنگی پارتیشن اداری به عنوان تقسیم کننده فضا

شیشه ای که به عنوان دیوار استفاده می شود

همانطور که قبلاً گفته شد، شیشه، عایق صدا بوده و بهتر از دیوار است. اکثر دفاتر بدون در نظر گرفتن شفاف بودن یا نبودن از این صدا برای داشتن یک محیط آرام استفاده می کنند.

یک درب شیشه ای کشویی

یک ورودی اداری با یک درب شیشه ای کشویی، باعث می شود نور طبیعی به فضای اداری وارد شود و دفاتر کار که بیشتر به استفاده از نور مصنوعی وابسته هستند نیز می توانند سهمی از حضور نور طبیعی روز داشته باشند. این امر همچنین در کاهش هزینه هایی که به برق و نور مصنوعی وارد می شود، بسیار کمک می کند.

فضای داخلی رنگارنگ

فقط با استفاده از یک شیشه رنگی در موقعیتی که نور را در محیط دفتر منعکس می کند، می تواند تمام مواردی باشد که شما برای دستیابی به ظاهر زیبا در دفتر هنگام برخورد نور به آن شیشه رنگی زیبا لازم دارید. درواقع نوعی تولید جریانی از نور رنگی را مشاهده خواهید کرد.

یک میز شیشه ای

داشتن یک میز شیشه ای در دفتر کار خود یا در سالن کنفرانس، کلاس ضاهر بی نظیری به دفتر می دهد.
لازم است بدانید که استفاده بیش از حد از شیشه در یک فضای اداری می تواند بر محیط کار تأثیر منفی بگذارد. بنابراین در طراحی مجدد فضای داخلی یک دفتر با شیشه، یک متخصص را استخدام کنید که می داند بهترین روش نصب کدام است. همچنین در مورد بهترین مکان ها برای نصب این شیشه مشاوره می دهد. کارشناسان و متخصصان پارتیشن اداری آماده اند تا بهترین راهنمایی ها را در اختیار شما قرار دهند. تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید.

پارتیشن شیشه ای رنگی